Firma DFS Karwińscy powstała w wyniku połączenia Biura rachunkowego Haber oraz Biura Rachunkowego DFS Ewa Karwińska. Istnieje od 1999 roku. Od roku 2011 Ewa Karwińska jest wpisana na listę podmiotów uprawnionych do badania sprawozdań finansowych. Świadczymy szeroki zakres usług związanych z rachunkowością finansową i zarządczą, audytem sprawozdań finansowych oraz szkoleniami.

Pracujemy pod kierownictwem biegłego rewidenta – Ewy Karwińskiej, która jest wpisana do rejestru biegłych rewidentów pod numerem 12122, od roku 2006 uczestniczyła i przeprowadzała badania sprawozdań finansowych jednostkowych i skonsolidowanych, analizy due diligence, a także posiada 10-letnie doświadczenie w bankowości przedsiębiorstw.

Naszym celem jest profesjonalna i rzetelna pomoc księgowa i oraz fachowe doradztwo finansowe Klientom indywidualnym i firmom, dlatego nieustannie poszerzamy zakres naszych kompetencji podczas szkoleń, kursów i seminariów. Na bieżąco kontrolujemy sytuację gospodarczą i ekonomiczną oraz aktualne trendy tak, aby móc doradzić Klientom, w którym kierunku warto podążać, by rozwinąć swoją firmę.

Doświadczenie oraz zdobyta wiedza przekładają się na wysoką jakość świadczonych usług, a co za tym idzie – efektywną pomoc w najtrudniejszych sprawach rachunkowych. Dokładamy wszelkich starań, aby na każdym etapie współpracy stanowić dla Państwa wsparcie i służyć pomocą w wątpliwych kwestiach.

 Biuro księgowe DFS w Józefowie oferuje od podstawowych usług księgowych po dalece idące doradztwo finansowe.

Kontakt

Biuro Rachunkowe
DFS Sp. z o.o.
Ul. Marszałka Piłsudskiego 32
05-410 Józefów
© 2023DFS Sp. z o.o. | Polityka prywatności